Magiczne miejsce

Rozrywka dla całej rodziny!

Atrakcje

Lustrzany Labirynt

Lustrzane odbicie może dużo wyjaśnić, ale w labiryncie złożonym z luster, zamiast rozjaśniać obraz sytuacji, może go tylko zniekształcić. Stań oko w oko z Lustrzanym Labiryntem, by zobaczyć, czy przejście okaże się łatwizną.

Głowa na talerzu

Zabawa troszkę makabryczna, ale całkowicie bezpieczna:) Efekt zaskoczenia gwarantowany. Świetne miejsce do robienia zdjęć. Gwarantujemy możliwość niezwykłej zabawy dla dzieci, młodzieży, atakże dorosłych!

Komnata Amesa

Pomieszczenie wygląda jak „normalny” pokój, ale dla zewnętrznego obserwatora osoby stojące w odległych kątach pokoju wydają się znacznie różnić wzrostem, choć w rzeczywistości osoby te są tej samej wielkości.

Dom Angielski

U nas wszystko jest możliwe, nawet chodzenie po ścianach bez dodatkowych zabezpieczeń. Jeśli chcesz się poczuć choć przez chwilę jak Spiderman skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty!

Malunki 3D

Zobacz niesamowite grafiki 3D! Patrząc na nie ma się wrażenie, że albo się zwisa z ogromnej wysokości albo stoi na krawędzi przepaści! Trzeba mieć nie lada umiejętności, by wyrysować takie cuda.